KONGREYE DAVET

Eğitim Fakültelerimizin Çok Değerli Dekanları ve Bilim İnsanları,

Sizleri ve fakülteniz bünyesinde görev yapan değerli bilim insanlarını, 20-22 Nisan 2019 tarihleri arasında Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi, Eğitim Fakültesi bünyesinde gerçekleştirecek olduğumuz “Eğitimin Geleceği için Farkınladığın Yolu” (Road to Awareness for the Future of Education) temalı ICRE 2019-10. Uluslararası Eğitimde Araştırmalar Kongresine davet ediyoruz.

Eğitim kalitemizin daha da yukarılara çıkarılmasında çok büyük katkıları olan bu tür bir uluslararası eğitim faaliyetinde siz değerli bilim insanlarının yapacakları bilimsel bildiri ve yayınların daha geniş kitlelere ulaşması adına seçkin akademik oturumların yanında çeşitli yayın desteklerinin sunulacağı kongremizde, Genç Araştırmacılar için de “Genç Eğitim Araştırmacıları Teşvik Ödülleri” (Birincilik Ödülü: 2000 TL, İkincilik Ödülü: 1500 TL ve Üçüncülük Ödülü: 1000 TL) verilecektir.

Bu anlamda bir bilim şenliğine dönüşmesini planladığımız kongremize bilgi birikimi, tecrübe ve desteklerinizle katkıda bulunmanızı bekler, sizleri ve bünyenizde görev yapan tüm bilim insanlarını kongremizde aramızda görmeyi dileriz.

Kongre Başkanları
Prof. Dr. Bünyamin AYDIN Prof. Dr. Dinçay KÖKSAL
Eğitim Fakültesi Dekanı ULEAD Başkanı
Alaaddin Keykubat Üniversitesi Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi

 


08 Kasım 2018, Perşembe 1762 defa okundu